W poniedziałek 2 maja br. wszystkie salony AUDIO-MED będą otwarte. SERDECZNIE ZAPRASZAMY! Zamknij
Wczytuję...
Wczytuję...
Audio-Med rozdaje prezenty! Audio-Med rozdaje prezenty!
Audio-Med rozdaje prezenty! Kup aparat słuchowy, a zestaw
z akcesoriami do jego pielęgnacji
otrzymasz GRATIS!
Audio-Med rozdaje prezenty! Audio-Med rozdaje prezenty!
Audio-Med rozdaje prezenty! Kup aparat słuchowy, a zestaw
z akcesoriami do jego pielęgnacji
otrzymasz GRATIS!
WIOSENNA PROMOCJA! 15 zł za komplet baterii Tylko do końca czerwca!
WIOSENNA PROMOCJA! 15 zł za komplet baterii Tylko do koca czerwca!
WIOSENNE PORZĄDKI! Zaprszamy na bezpłatny przegląd i czyszczenie aparatu słuchowego
WIOSENNE PORZĄDKI! Zaprszamy na bezpłatny przegląd i czyszczenie aparatu słuchowego
Nowości

Wśród wielu nowoczesnych rozwiązań na rynku aparatów słuchowych pojawia się grupa tych, które łączą ze sobą najlepszą technologię, innowacyjne rozwiązania i pozostają w rednim segmencie cenowym. Poniej kilka z nich. 
  

Siemens Aquaris (segment cenowy średni i Premium)
Całkowicie wodoszczelny aparat słuchowy

 Siemens Aquaris - Całkowicie wodoszczelny aparat słuchowy

Basen. Prysznic. Ulewny deszcz. Aparat słuchowy nie jest tylko wodoodporny, ale także prawdziwie wodoszczelny.

Niezależnie od tego, czym zajmujesz się w życiu, chcesz z pewnością cieszyć się każdą jego chwilą. Teraz jest to możliwe, niezależnie od tego jak bardzo jesteś aktywny. Aparat Aquaris™, odporny na wstrząsy oraz w pełni wodoszczelny i pyłoszczelny, zapewnia niebywałą jakość dźwięku. Niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz, Aquaris będzie Ci towarzyszył, gdy będziesz w swoim ywiole.

Ciesz się prawdziwym dźwiękiem ycia dzięki:

  • Solidnej konstrukcji
  • Całkowitej wodoszczelności potwierdzonej certyfikatem IP68.
  • Powłoce typu Soft-touch dla łatwiejszej obsługi aparatu.
  • Zaczepowi Sport Clip, zabezpieczającemu aparat podczas wymagających aktywnoci.

Aparaty słuchowe Bernafon Saphira (redni segment cenowy)

 Aparaty słuchowe Bernafon Carista

W swoim segmencie cenowym Saphira oferuje pakiet funkcji i możliwości, które są niedostępnew innych aparatach tej klasy. Aparaty Saphira 5 są dostępne również w postaci modelu Pico RITE, IIC,“mocnych” modeli wewnątrzusznych oraz CIC z funkcjami bezprzewodowymi Bluetooth. Saphira 5 oferuje równieżprzetwarzanie Audio Efficiency™, w tym Speech Cue Priority™, Frequency Composition™, programy specjalistyczne “Muzyka na Żywo” oraz “Kino”, system Data Learning, Redukcję Hałasów Transjentowych oraz możliwość programowania bezprzewodowego.

Masz problemy ze słyszeniem telewizji, radia? Nie rozumiesz mowy? Nowa seria aparatów słuchowych Saphira, to rozwiązanie dla Ciebie. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii bezprzewodowej, możliwe jest połączenie aparatów słuchowych do telewizora, radia, telefonu, czy sprzętu audio. Sercem systemu jest niewielkie urządzenie SoundGate, które odbiera sygnał z dowolnego urządzenia audio i przekazuje go bezpośrednio do aparatów słuchowych. Do telewizora lub innego urządzenia należy podłączyć mały TV adapter. Poprzez Adapter telefoniczny istnieje możliwość bezprzewodowej transmisji rozmowy ze stacjonarnej linii telefonicznej, natomiast telefon komórkowy łączy się z SoundGate przez bluetooth.

Co otrzymujemy dzięki tej technologii? Przede wszystkim dobre syszenie i rozumienie mowy z telewizji, radia, telefonu stacjonarnego i komórkowego, możliwość słuchania ulubionej muzyki.


Aparaty słuchowe Oticon Nera (średni segment cenowy)

Aparaty słuchowe Oticon Nera

Oticon Nera wykorzystuje zestaw unikalnych, dotąd niedostępnych w tym segmencie rozwizań technicznych. Płynnie dostosowując się do sposobu, w jaki pracują nasze uszy i mózgu, Nera umożliwia dokładne okrelenie, skąd dochodz otaczające Cię dźwięki.

Wbudowane mikrofony kierunkowe pozwalają Ci skupić się na najważniejszych dźwiękach. A dzięki wyjtkowym funkcjom zapobiegającym piszczeniu i sprzężeniom, które ograniczają emisję uciążliwych dźwięków, Nera sprawia, że wraenia słuchowe są jeszcze lepsze i przyjemniejsze.

Poddawana rygorystycznym testom konstrukcja daje pewność, że aparaty Nera będ doskonale i niezawodnie funkcjonować, niezależnie od pogody. Aparat jest wyposażony w uszczelnienia, które chronią go przed wodą, pyłem i kurzem. Wszystkie kluczowe elementy są pokryte specjalną warstwą odporną na wilgoć.

Rozwiązanie Oticon ConnectLine pomaga Ci lepiej słyszeć w wikszości sytuacji. Czy to telewizor, telefon komórkowy, odtwarzacz mp3 – wystarczy, że naciśniesz przycisk na Streamerze i możesz cieszy się wyraźnym, komfortowym dwiękiem. A jeśli jesteś na obiedzie z przyjacielem, daj mu ConnectLine Mikrofon, który odbierze jego głos i prześle wprost do Twoich uszu – wyraźnie i dyskretnie.


Aparat słuchowy Siemens Ace (segment cenowy premium)

Aparat słuchowy Siemens Ace

Aparat Ace to najmniejszy aparat słuchowy w swojej klasie. Jest tak mały,że nie da się go zauważyć za uchem, a ponadto pozwala każdemu słowu dotrzeć do Ciebie w optymalnej jakości dźwięku. Dzięki temu możesz cieszyć się każdą chwilą ze stuprocentową pewnością siebie. Ace został zaprojektowany tak, aby uczył się i zapamiętywa Twoje preferencje słuchania dźwięków we wszystkich sytuacjach. Ciesz si prawdziwym dźwiękiem życia.

Ace oferuje:

- Dyskretną konstrukcję z wymiennymi obudowami.
- Nową mini-Słuchawkę zapewniającą niesamowitą, niemal naturalną jakość dźwięku.
- Najnowszą wersję technologii BestSound™ firmy Siemens.
- Mikrofony kierunkowe pomagające skupić się na rozmowie.
- Przycisk obsługi aparatu.


Aparat słuchowy Siemens Pure (segment cenowy średni i Premium)

Aparat słuchowy Siemens Pure

Aparat słuchowy z ładowarką!

Każdy dźwięk, który do Ciebie dobiega jest niezwykle ważny i nie powinien umknć Twojej uwadze. Teraz jest to moliwe dzięki aparatom Pure™. Są one cudem miniaturyzacji, pozostają niemal niezauważalne za uchem i posiadają wicej funkcji niż inne aparaty słuchowe w podobnym rozmiarze. Zaawansowana technologia zapewnia dźwięk o najlepszej jakoci, pozwalający cieszyć się życiem.

Rozwiązania w aparacie Pure:

- Dyskretny design i wymienne obudowy.
- Łączność bezprzewodowa z odtwarzaczem mp3 i innymi urządzeniami audio za pośrednictwem technologii Bluetooth®.
- Wbudowana cewka telefoniczna.
- Nowa mini-Słuchawka zapewniająca niesamowitą, niemal naturalną jakoć dźwiku.
- Najnowsza wersja technologii BestSound™ firmy Siemens.
- Możliwość zasilania akumulatorami.
- Dostępne piloty bezprzewodowe, dzięki którym w prosty sposób mona sterować aparatem.
- Zaawansowany masker szumu.

Aparaty słuchowe Pure i Motion

Aparaty słuchowe Pure i Motion współpracują z ładowarką eCharger, dzięki czemu mogą by ładowane w ciągu nocy, tak by po 6 godzinach były gotowe na cały kolejny dzień ich uytkowania. Dodatkowa funkcja osuszania aparatów chroni je przed działaniem wilgoci.

Dzięki możliwoci ładowania aparatów zużycie akumulatorów wyniesie 1 sztukę na rok, podczas gdy używając standardowych baterii zużycie to 50 sztuk lub wicej.

Ładowarka eCharger posiada dodatkową funkcję osuszania aparatów, aby zapewnić pełną funkcjonalność aparatów w cigu dnia. Dziki temu aparaty chronione są przed szkodliwym działaniem wilgoci, i posiadają przedłużoną żywotnoś.

Po 6 godzinach ładowania aparatów zielona dioda oznacza, że s one gotowe aby słuyć Ci cały dzień, bez trosk o zasilanie.

Get Adobe Flash player