Wczytuję...
Wczytuję...
Zaprszamy na bezpłatny przegląd i czyszczenie aparatu słuchowego
Zaprszamy na bezpłatny przegld i czyszczenie aparatu słuchowego
Dla aktywnych

Jak połączy aparat słuchowy z telefonem stacjonarnym i komórkowym? Jak bezpośrednio słuchać ulubionej muzyki przez aparat słuchowy? Jak połączyć się z telewizorem i w komforcie usłysze szczegóły w ulubionych programach i filmach?

Użytkownicy aparatów słuchowych zgłaszają różne problemy dotyczące słyszenia w konkretnych sytuacjach akustycznych. Z naszego wieloletniego doświadczenia w pracy z osobami niedosłyszącymi wynika, e najczęściej występują problemy, ze zrozumieniem mowy podczas rozmowy telefonicznej i ogldania telewizji. Dzięki najnowszej technologii bezprzewodowej możemy zaproponować naszym pacjentom rozwiązania, dzięki którym będą mogli swobodnie korzystać z telefonów komórkowych, oglądać telewizję i słuchać muzyki z dowolnie wybranych źródeł dźwięku (radio, odtwarzacz CD, odtwarzacz MP3, wieża HiFi, komputer, itd.).

Systemy bezprzewodowe stosowane w aparatach słuchowych to rozrywka, informacja i komunikacja na równi z innymi.

Aparaty Suchowe dla aktywnych

Jak to działa? Sercem systemu jest niewielkie urządzenie, noszone zazwyczaj na szyi, które dzięki technologii bluetooth, ączy się z telefonem komórkowym, lub innym urządzeniem multimedialnym i bezprzewodowo prowadzi transmisj sygnału do aparatów suchowych. Aby cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem z innych źródeł takich jak telewizor, sprzęt audio, stosujemy specjalne adaptery, które połączą dane urządzenie z naszym systemem. Do zestawów dołączane są wszelkiego rodzaju przewody i przejściówki, dzięki czemu możemy sparowa i podłączyć prawie każde urządzenie emitujące dwięk audio. Całość stanowi inteligentny system zarządzania – np. w momencie, gdy oglądamy telewizję i nastąpi poączenie telefoniczne, będzie ono potraktowane jako priorytet i w aparatach słuchowych usłyszymy automatycznie rozmówcę. Nie trzeba nawet wyjmowa telefonu komórkowego z kieszeni, dlatego że mikrofon wbudowany jest w urządzenie, które nosimy na szyi.

Get Adobe Flash player